DIGIarena.e15.cz

13 fotografií, ze kterých nebudete moci usnout

Seznam kapitol
Působí jako panoptikum vyšinutých jedinců, kterým se podařilo zachytit jejich noční můry. Naše Galerie ukrývá běsy, o jakých se vám nezdálo, za což můžete být jedině rádi.

Obklopen temnotou deštivé noci jsem se rozhodl hlouběji prozkoumat zákoutí zdejší Galerie. Jelikož mám sám rád pocitovou tvorbu a zachycení atmosféry ve fotografiích je jedním z cílů mé vlastní tvůrčí práce, vstoupil jsem rovnou do sekce věnované experimentům, kam takové obrazy nejčastěji spadají.

Ve spleti pokusů všech druhů a kvalit mě po chvilce brouzdání zaujala temná linka, nenápadně se vinoucí jednou stránkou Galerie za druhou. Možná to bylo vlivem pozdní hodiny a možná taky sklenkou červeného vína, kterou jsem na prahu sílící ospalosti vypil, že tyto obrazy, rozptýlené ve změti barev a dějů všech okolních snímků, začaly splývat v seriál hrůz, děsu a nočních můr, které někteří dokážou zachytit tak sugestivně, jako by se jim podařilo propašovat fotoaparát skrze hranici mezi bděním a snem.

Zde je výběr šťastně nešťastné třináctky z nich – k pátku třináctého se snad hodí. Je-li vám přitom vlastní silná empatie a sklony k depresím, jděte se však raději projít jarním vzduchem. Vy ostatní jste byli varováni. Otevírá se před vámi třináct stran naplněných temnotou lidské duše.

Klepněte pro větší obrázek 
Psychedelická poprava (Execution) v podání uživatele d.mark
Další kapitola
Seznam kapitol


celkem 10 komentářů

Nejnovější komentáře

Presne tak, hlavne to pak upravte ve fotosop… Fotograf 16. 5. 2011, 07:00
Tak fakt nevim. Zda se mi to, nebo jsou v po… Hafajs 15. 5. 2011, 21:51
No, z toho fakt nemůžu usnout :-D :-/ Tombik 15. 5. 2011, 13:34
To je zase umneni, sracky to jsou, ale intou… Umnelec 15. 5. 2011, 10:41
Naopak... to je krásná holka, v "temným" pod… Daniel Wonder 15. 5. 2011, 01:22