DIGIarena.e15.cz

Barbara Bordnick je další ikonou fotografie na webu Kingstonu

Kingston Technology Company, Inc., výrobce pamětí, do své „síně slávy fotografie“ Icons of Photography uvedl další slavnou osobnost. Je jí světově uznávaná portrétistka a módní fotografka Barbara Bordnick. Pomyslná síň slávy Icons of Photography je online fórum, ve kterém mnozí světově uznávaní fotografové s návštěvníky sdílí své tipy a technické postupy a zároveň představí ukázky svého díla. Kingston každý měsíc zaměřuje pozornost na novou osobnost, která se se čtenáři podělí o své zajímavé rady, jak fotit lepší snímky a hovoří také o tom, jak oni sami se vypořádávají se světem digitální fotografie.

V minulosti jste se na webu Kingstonu takto mohli setkat třeba s Douglasem Kirklandem nebo Colinem Finlayem. V příštích měsících se můžete těšit na Harry Brensona, Chrise Rainiera nebo Gerda Ludwiga.

Klepněte pro větší obrázek
Barbara Bordnick

Více o Barbaře Bordnick se můžete dočíst na jejích oficiálních stránkách.

Samotná Barbara k účasti v Icons of Photography uvedla: „Pro mne jako učitelku na škole vizuálních umění v New Yorku (School of Visual Arts) je to mimo jiné veliká příležitost předat některé z mých technik dalším lidem mimo tradiční školní prostředí.“

Fórum Icons of Photpgraphy najdete zde.

Další článek
celkem 1 komentář

Nejnovější komentáře

Neumíte ani to jméno napsat :( honza 27. 3. 2006, 18:53