DIGIarena.e15.cz

BenQ představuje nový štíhlý 6Mpx digitální fotoaparát

Nový digitální fotoaparát BenQ DC E600 je vybaven 3D-otočným objektivem s posuvnou konstrukcí čoček, která zkracuje dobu potřebnou pro přiblížení nebo oddálení záběru.

Praha, 6.4.2006 – Společnost BenQ rozšířila svou řadu digitálních fotoaparátů o nový přírůstek – model BenQ DC E600, který se vyznačuje rozlišením 6 megapixelů, 3x optickým zoomem, 3D-otočným objektivem s posuvnou konstrukcí čoček, velkým LTPS LCD displejem s úhlopříčkou 2,5" (6,4 cm), režimem panoramatického zaostřování a čistým, kompaktním designem.

Klepněte pro větší obrázek

3D-otočný objektiv s posuvnou konstrukcí čoček zkracuje dobu potřebnou pro přiblížení nebo oddálení záběru. To umožňuje pohodlnější a rychlejší fotografování.

Model E600 se navíc dodává s exkluzivním uživatelským rozhraním společnosti BenQ zvaným Easy Dial User Interface. Tento pohodlný režim pro tisk fotografií umožňuje uživatelům tisknout fotografie přímo na kompatibilní tiskárně bez nutnosti je nejdříve stahovat do počítače. Fotoaparát je také vybaven vestavěnou pamětí 24 MB, mikrofonem a reproduktorem.

Cena fotoapaprátu je stanovena na 5 910,-Kč s DPH.

Další článek
Přidejte svůj názor k tomuto článku