DIGIarena.e15.cz

Dárek, který si zamiluje celá rodina

Spolehněte se na fotoaparát, který s vámi udrží krok. Do zrcadlovky Canon EOS 700D se zamilujete. Pojďme se podívat nejen na přístroj samotný, ale i na některé z možností, které díky němu získáme.
Dárek, který si zamiluje celá rodina

Jedná se o plnohodnotnou zrcadlovku nižší třídy, která posouvá možnosti a funkce opět o kousek dál ve srovnání se svým menším bratříčkem EOS 600D. Zachoval se z něj snímač s 18 miliony obrazových bodů, ergonomie, velká část tlačítek i kompatibilita s objektivy Canon.

První větší změnou bylo zabudování stereo mikrofonu, čímž došlo ke zlepšení kvality zvuku u videa. Nemůžete od něj čekat zázraky, ale na záznam zvuku během Vánočních svátků a dalších jedinečných událostí bude více než dostačující. Druhým velkým rozdílem je ostřící systém. Stále je vám sice nabízeno vybrat si z 9 ostřících bodů, ale nyní jsou všechny křížové. To znamená, že budete schopni bez větších problémů zaostřit na subjekt i za velmi špatných světelných podmínek. Aby bylo docíleno toho nejlepšího obrazového výstupu, musí být uvnitř i kvalitní procesor. Canon opatřil tuto novinku procesorem Digic V, který patří v současnosti k nejmodernějším na trhu.

Klepněte pro větší obrázek 

Shrneme-li předchozí odstavec plný technických parametrů, můžeme říct, že tento fotoaparát je tím nejmodernějším zařízením, které Canon v této třídě má. Kvalita fotek je více než výborná. Focení doma, na výletech, na dovolené v horách, ve dne v noci - vše zvládá na jedničku. Díky kombinaci ostřících bodů a nového procesoru budou vaše snímky z večerní procházky zasněženou krajinou nejen ostré, ale i výrazně čistší ve srovnání s předchozím modelem. Po stránce fotek se jedná o velký krok vpřed. A jak je na tom video?

Klepněte pro větší obrázek 

Ještě lépe! Do fotoaparátu byl zabudovaný nový hybridní snímač, díky kterému již tato zrcadlovka umí automaticky ostřit v průběhu natáčení videa. Samotné přeostřování je rychlé, tiché, přesné a plynulé. Nejlepších výsledků docílíte, jestliže použijete STM objektivy. Ty byly vyvinuty právě pro tento účel. Jedná se o neskutečný skok vpřed, Canon zde ale nekončí. Výklopný display je nyní i dotykový. Díky tomu můžete pouhým klepnutím na obrazovku určit osobu, věc či místo, kam má přístroj ostřit. A jestliže to chcete změnit, jednoduše klepnete jinam. Jednoduché, rychlé, účinné.

Fotoaparát nabízí daleko více možností, než je na této stránce prostoru. Záleží jen na vás, jak jej budete chtít využívat. Každopádně se jedná o zařízení, které je sice řazeno do vstupní třídy, ale jeho výsledky přesvědčují o pravém opaku. Je ideální volbou pro všechny generace lidí, které jdou nekompromisně po kvalitě za rozumnou cenu. Díky jednoduchosti ovládání je jedno, kdo jej zrovna drží v ruce. Vždycky zde totiž bude platit, že všechny funkce má na dotek prstu.

V rámci akce CashBack si do 31. 12. 2013 můžete EOS 700D pořídit se slevou. Za nákup získáte 1 300 Kč zpět z ceny fotoaparátu. Více o akci na www.canon.cz/cashback.

Další článekDalší podobné články

Odborná porota vybrala 50 nejlepších fotografií!

Odborná porota vybrala 50 nejlepších fotografií!

(Inzerce) Odborná porota, složená ze zástupců mediálních partnerů soutěže v čele s předsedou panem prof. Mgr. Miroslavem Vojtěchovským, vybrala nejlepší fotografie.

Už jen dva týdny do zahájení největší fotografické akce podzimu!

Už jen dva týdny do zahájení největší fotografické akce podzimu!

(Inzerce) Druhý ročník veletrhu a festivalu současné fotografie FOTOEXPO bude zahájen v sobotu 18. října 2014 v Národním domě na Vinohradech.

Fotoexpo 2014 chystá výjimečný program!

Fotoexpo 2014 chystá výjimečný program!

(Inzerce) V sobotu 18. října se při audiovizuálních prezentacích seznámíte s tvorbou 12 prestižních českých i slovenských fotografů.

Nejnovější fototechnika a prestižní fotografové na jednom místě? Ano!

Nejnovější fototechnika a prestižní fotografové na jednom místě? Ano!

Druhý ročník veletrhu a festivalu současné fotografie FOTOEXPO zahájíme v sobotu 18.října 2014 v Národním domě na Vinohradech. Opět se můžete těšit na to nejnovější z oblasti fotografie, tisku, ukládání dat a příslušenství.

Canon EOS 100D vás v létě doprovodí kamkoliv

Canon EOS 100D vás v létě doprovodí kamkoliv

Chcete-li svůj fotoaparát vzít všude s sebou, abyste neztratili ani jedinou příležitost pořídit skvělé snímky, Canon EOS 100D je přesně pro vás. Tahle malá zrcadlovka s rychlou odezvou bude všude tam, kam letos v létě zavítáte.

Canon EF – objektivy pro každou příležitost

Canon EF – objektivy pro každou příležitost

Zrcadlovka bez objektivu je jako tělo bez duše. Jak si však vybrat ten správný, když je řada EF tak široká?

Nejlepší fotodárky na Vánoce

Nejlepší fotodárky na Vánoce

Fotky jsou vděčné vánoční dárky pro babičky. Ale moderní technologie dovolují vytvořit kouzelné fotodárky i pro ostatní. Inspirujte se, co všechno ze svých fotek můžete připravit. A co vůbec pořídit blízkým pod stromečkem.

Samsung NX300 je rychlý jako Usain Bolt

Samsung NX300 je rychlý jako Usain Bolt

Nový fotoparát NX300 přebírá štafetu v úspěšné řadě Samsung NX. Je rychlý, přesný a stylový stejně jako světový rekordman Usain Bolt.