DIGIarena.e15.cz

DIGI 02/2004

V prodeji je druhé číslo letošního ročníku DIGI. Najdete v něm mimo jiné:
DIGI 02/2004

Test: Kam oči nedohlédnou
Deset digitálních fotoaparátů, jejichž objektivy charakterizuje více než pětinásobná ohnisková vzdálenost, ve velkém testu.

V akci: S třístovkou se vznášíte v oblacích
Fotili jsme s novými objektivy Konica Minolta G (D) SSM zvířata ve volné přírodě

Megarecenze: Sázka v kurzu 4:3
Stratégové Olympusu se už několikrát v historii fotografie ukázali jako vizionáři schopní navrhnout a prosadit neobvyklé technologie. Profesionální digitální zrcadlovka Olympus E-1 sází na tzv. čtyřtřetinový standard.

Cestopis: Země vína a oliv
Kamenné hradby, obklopující toskánské vesnice a města, vtáhnou návštěvníka do dějin, jež sahají až do dob Etrusků. Fotografie vás provedou jarním Toskánskem i barvami benátského karnevalu

Fotografujeme portrét
Jedno z nejstarších fotografických témat

Wang Qingsong: Rembrandt mě naučil, jak používat světlo
Čínský fotograf Wang Qingsong, s nímž jsme hovořili, vyjadřuje ve svých fotografiích postoj ke konzumní společnosti, jejíž způsob života v posledních letech do Číny stále více proniká. Za terč ironické kritiky si vybírá řetězce s rychlým občerstvením a světově známé značky, jakou je například Coca Cola. Snaží se, aby jeho fotografie vyprávěly srozumitelné současné příběhy

Jef Kratochvíl: Všechno je iluze
Ve druhém rozhovoru čísla přibližuje svou práci dvorní fotograf Městského divadla v Brně Jef Kratochvíl. Již rok fotí digitálně a nemůže si moderní technologie vynachválit.

Video ve 42 obrazech
42 digitálních videokamer v tržním přehledu

...a dále: recenze fotoaparátů, příslušenství i softwaru // praktické rady a tipy nejen k fotografování portrétu // odborníci hodnotí čtenářské snímky // reportáž z veletrhu PMA - zkrátka 124 ostrých stran o digitální fotografii a přiložené CD s desítkami snímků, podrobných parametrů a užitečných nástrojů

Další článek
Přidejte svůj názor k tomuto článku

Další podobné články

Láska k panorámatu – na krku s Horizonem

Láska k panorámatu – na krku s Horizonem

V digitálním věku není skládání panorámat nijak náročné, když dodržíte určité postupy při snímání jednotlivých fotografií. Existují však přístroje, které počítačově zpracovaným panorámatům předcházely...

Stáhněte si zdarma časopis DIGIfoto

Stáhněte si zdarma časopis DIGIfoto

Vychází nové DIGIfoto 12/2011

Vychází nové DIGIfoto 12/2011

Fotografie, rozhovory, návody a recenze fototechniky na 132 stranách. Prosincové vydání časopisu DIGIfoto právě v prodeji.

Vychází nové DIGIfoto 11/2011

Vychází nové DIGIfoto 11/2011

Fotografie, rozhovory, návody a recenze fototechniky na 132 stranách. Nové vydání časopisu DIGIfoto právě v prodeji.

Vychází nové DIGIfoto 10/2011

Vychází nové DIGIfoto 10/2011

Fotografie, rozhovory, návody a recenze fototechniky opět na 132 stranách. Říjnové vydání časopisu DIGIfoto právě v prodeji.

Vychází nové DIGIfoto 9/2011

Vychází nové DIGIfoto 9/2011

Fotografie, rozhovory, návody a recenze fototechniky opět na 132 stranách. Zářijové vydání časopisu DIGIfoto právě v prodeji.

Vše, co potřebujete vědět o časopisu DIGIfoto na iPadu

Vše, co potřebujete vědět o časopisu DIGIfoto na iPadu

Pokud vás dosud míjela informace o tom, že existuje edice časopisu DIGIfoto pro iPad, máme pro vás článek, který všechno objasní. Pak už zbývá jediné – začít stahovat.

Vychází nové DIGIfoto 7-8/2011

Vychází nové DIGIfoto 7-8/2011

Fotografie, rozhovory, návody a recenze fototechniky na 132 stranách. Prázdninové vydání časopisu DIGIfoto právě v prodeji.