DIGIarena.e15.cz

Fotíte? Soutěžte s TravelGuide.cz

Soutěž „O nejlepší fotografii turistické zajímavosti v ČR“

Cestujete a fotografujete rádi? Zúčastněte se fotosoutěže, která probíhá na serveru TravelGuide.cz od 1. listopadu 2006 do 15. prosince 2006. Soutěž se pomalu blíží ke konci, proto neváhejte a připojte se k několika desítkám soutěžících a stovkám soutěžních snímků!

Pošlete svůj příspěvek k některému z mnoha krásných míst v České republice a můžete vyhrát jednu z následujících cen: 

1. cena
Zoner PhotoStudio9 - program na zpracování digitálních fotografií od firmy ZONER Software, s.r.o. a k tomu dvoudenní balíček Wellness a Relax pro dvě osoby v Parkhotelu Pupp **** Karlovy Vary věnovaný naším portálem TravelGuide.cz. 

2. cena
Víkendový pobyt (2 noci se snídaní) pro 2 osoby v Hotelu U města Vídně **** Český Krumlov, věnovaný naším portálem TravelGuide.cz a k tomu roční předplatné časopisu DIGIfoto, věnované společností Computer Press a.s.  

3. cena
Víkendový pobyt (2 noci se snídaní) pro 2 osoby v Hotelu Chateau Kotěra **** v Ratboři, věnovaný naším portálem TravelGuide.cz a k tomu roční předplatné časopisu DIGIfoto, věnované společností Computer Press a.s. 

4. - 16. cena
Vlastní výběr z ročních předplatných časopisů věnovaných společností Computer Press a.s.: DIGIfoto, Jak na počítač, Osobní finance

17. - 26. cena
Vlastní výběr z publikací věnovaných společností Computer Press a.s.: Výlety s dětmi nebo Velká kniha digitální fotografie

Navíc každý účastník obdrží poukaz na uplatnění slevy 50,- Kč při nákupu v internetovém obchodu knihy.cpress.cz.

Všechny důležité informace najdete na našem webu. Přejeme Vám hodně štěstí a těšíme se na vaše příspěvky. Kolektiv pracovníků TravelGuide.cz.

Další článek
Přidejte svůj názor k tomuto článku