DIGIarena.e15.cz

Fotosoutěž se Sony, DIGIfotem a DIGIarenou

Baví vás reportážní fotografie a rádi byste nový digitál? Pak neotálejte a zúčastněte se letní fotografické soutěže o fotoaparát.

Když se jaro přehoupne do léta a nastane čas dovolených, tisíce lidí vyrážejí na cesty za humna, do blízké Evropy i do odlehlých končin celého světa. Nepochybujeme, že naši čtenáři s sebou balí fotografické nádobíčko, proto vám spolu s firmou Sony a časopisem DIGifoto přinášíme letní fotosoutěž. Všude na svých cestách potkáte lidi – i kdybyste šli jen do sousední ulice.

Zachyťte je svým fotoaparátem, nejen jak si užívají cestovatelské vášně, ale také ve chvílích odpočinku po náročném treku, u lahodné kávy ve stylové kavárně, nebo třeba jak si máčejí unavené nohy ve fontáně. Pošlete nám snímky lidí, z nichž bude na první pohled dýchat léto, cesty a dobrodružství.

Co je ve hře?

Hlavní výhrou je digitální fotoaparát Sony Cyber-shot DSC-H9, soutěžící na druhém a třetím místě získá roční předplatné časopisu DIGIfoto. Uzávěrka soutěže je 24. srpna 2007, vyhlášení výsledků včetně vítězných snímků najdete v DIGIfotu 9/2007 a samozřejmě i u nás na webu.

Podmínky soutěže jsou následující:

  • Do soutěže budou přijímány buď jednotlivé snímky, nebo tematické série nejvýše pěti fotografií
  • Minimální velikost delší strany snímku je 1 200 px, maximální datová velikost 3 MB
  • Snímky vkládejete do zvláštní soutěžní kategorie v naší fotogalerii
  • Fotografie zaslané emailem nebudou z technických důvodů akceptovány

Jak se zúčastnit?

Účast v soutěži je velice jednoduchá, vybrané soutěžní fotografie vložíte do fotogalerie DIGIareny, kde je vytvořena speciálně pro tyto účely soutěžní kategorie. V den uzávěrky soutěže bude soutěžní kategorie uzamčena pro vkládání dalších fotografií.

Pro ty, kdo již využívají naši fotogalerii je účast v soutěži velmi jednoduchá, stačí se pouze přihlásit pod svým uživatelským jménem a heslem a do kategorie Letní fotosoutěž se Sony vložit zvolené snímky.

Pokud ještě nemáte v naší fotogalerii založen vlastní účet, není nic jednoduššího, než tak učinit. Mimo účasti v soutěži o Sony cyber-shot DSC-H9 samozřejmě budete moci plně využívat všechny ostatní funkce naší fotogalerie.

Před vložením soutěžních snímků je nutné provést jednoduchou registraci v naší databázi. Na registrační stránce stačí vyplnit přezdívku, kterou budete používat, email a heslo. Poté vám bude na email zaslána informace o přístupovém heslu pro přihlášení do soutěžní galerie.

Klepněte pro větší obrázek

Pokud již využíváte stávající galerii nebo diskuzní fórum DIGIareny můžete se přihlásit pod stejnou přezdívkou a heslem. To stejné platí i naopak, pokud se zaregistrujete pro účely soutěže, můžete vkládat fotografie i do galerie DIGIareny.

Dalším krokem je přihlášení do galerie, na přihlašovací stránce vyplníte uživatelské jméno (přezdívka, kterou jste zvolili při registraci) a heslo, které vám bylo zasláno emailem.

Klepněte pro větší obrázek

Fotografie vložíte kliknutím na odkaz Nahrát fotografie“, který otevře nové dialogové okno.

Klepněte pro větší obrázek

V novém okně vyplníte všechna povinná pole a vybraný snímek vložíte pomocí tlačítka „Procházet“. Pokud chcete, můžete doplnit fotografii i krátkým komentářem pro ostatní soutěžící a zvolit, zda ji mohou hodnotit a komentovat, případně, zda chcete být upozorněni emailem na nové komentáře. V roletce pro výběr kategorie nazapomeňte zvolit Letní fotosoutěž se Sony“.

Klepněte pro větší obrázek

Po vložení se fotografie zobrazí mezi ostatními snímky v soutěžní kategorii. V průběhu trvání soutěže můžete samozřejmě snímky vyměnit. Do konečného výběru budou zařazeny snímky, vložené do galerie k datu 24. srpna. Pod svými fotografiemi najdete odkaz Administrace: Upravit údaje“, po kliknutí na něj můžete editovat údaje uvedené u snímku, případně jej smazat a vložit do galerie jiný.

Klepněte pro větší obrázek

Přejeme vám dobré světlo a mnoho štěstí při výběru soutěžních snímků.

Do soutěžní galerie přejdete kliknutím zde.

Další článek
celkem 11 komentářů

Nejnovější komentáře

Re: Hmm, tak tu hlavní cenu si Sony může... Radek 6. 7. 2007, 09:21
Re: Slovenskí účastníci Romák 29. 6. 2007, 16:53
Slovenskí účastníci Laick 25. 6. 2007, 19:46
Jak je to s lidma na fotkách? Stehla 20. 6. 2007, 12:36
Re: Hmm, tak tu hlavní cenu si Sony může... komik 20. 6. 2007, 09:11

Další podobné články

Ceny EISA 2018–2019 rozdány: nejvíc bodovala značka Sony

Ceny EISA 2018–2019 rozdány: nejvíc bodovala značka Sony

Po roce známe laureáty cen EISA, které vyhlašuje nezávislé sdružení evropských zájmových časopisů. Mezi nejlepšími fotoprodukty jsou zástupci téměř všech tradičních značek, zdá se však, že v posledních letech jen jedna vládne všem.

Huawei spustilo fotosoutěž, porotcem je i umělá inteligence

Huawei spustilo fotosoutěž, porotcem je i umělá inteligence

První fotografickou soutěž na světě, ve které bude porotcem i umělá inteligence, spustila společnost Huawei. Promuje tím svůj chytrý telefon P20 Pro.

Lecia Oskar Barnack Award 2018 oznámila jména dvanácti finalistů

Lecia Oskar Barnack Award 2018 oznámila jména dvanácti finalistů

Instagramová soutěž se Sony slibuje zajímavé výhry

Instagramová soutěž se Sony slibuje zajímavé výhry

Sony World Photography Awards 2019 startuje

Sony World Photography Awards 2019 startuje

Sony World Photography Awards 2018 – vítězové ve znamení neotřelých snímků

Sony World Photography Awards 2018 – vítězové ve znamení neotřelých snímků

Celosvětová fotografická soutěž Sony World Photography Awards se poprvé konala v roce 2008 a za uplynulou dobu se z ní stalo uznávané fotografické klání s celosvětovou účastí a renomé.

Ceny TIPA 2018 ve jménu Sony a Canonu

Ceny TIPA 2018 ve jménu Sony a Canonu

Po roce opět známe držitele ocenění TIPA, které fotografickým produktům představeným během uplynulého roku uděluje porota složená z redaktorů odborných periodik. Které modely zabodovaly tento rok?

World Press Photo 2018 v komentované galerii

World Press Photo 2018 v komentované galerii

Minulý týden byli vyhlášeni vítězové 61. ročníku prestižní soutěže World Press Photo. Porota vybírala ze 73 044 snímků od 4 548 fotografů ze 125 zemí. Z jednotlivých, celkově devíti, kategorií jsme vybrali ty nejzajímavější fotografie.