DIGIarena.e15.cz

Foťte a publikujte v tištěném časopise DIGI

Máte exkluzivní možnost, aby se i vaše fotografie objevily v některém z čísel tištěného DIGI!!! Stačí jen snímky poslat do redakce. Autor zveřejněného snímku obdrží výtisk časopisu zdarma.
Foťte a publikujte v tištěném časopise DIGI

Web digi.zive.cz má svoji starší sestru. Je jím tištěná podoba časopisu DIGI, ve které podobně tak jako na webu vycházejí zajímavé technické rady a nápady, fotoškola, cestopisy, kulturní rubrika a navíc i rozhovory se známými českými a zahraničními autory. Lepší představu o časopisu si můžete udělat přímo kliknutím na odkaz časopis DIGI, který najdete na horní liště vpravo.
 
Web a časopis pojí touha redaktorů přinést čtenářům co nejlepší a nejkompletnější přehled techniky, rad, kulturního zpravodajství z fotografického dění a také umožnit vám – našim čtenářům, své nejpodařenější snímky zveřejnit. Není to tedy jen odkaz Galerie na webu, ale i rubrika Galerie čtenářů v tištěném DIGI, kde se mohou objevit vaše snímky.

Při sestavování minulého čísla DIGI oslovila redakce právě některé z autorů, kteří své fotografie umístili na digi.zive.cz, a poté reprodukovala jejich snímky. V příštím čísle to mohou být vaše fotografie, jež se v časopise objeví. Budeme také nadále pokračovat v oslovování profesionálních fotografů, ale nebojte se poslat nám svoje snímky sami. Mohou se tak objevit po boku zkušených fotografů. Galerii čtenářů jsme rozšířili ze tří na čtyři strany. Na tomto počtu zůstaneme a chceme celé čtyři stránky vyplnit těmi nejpodařenějšími fotografiemi čtenářů.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Ukázka rubriky Galerie čtenářů z aktuálního šestého čísla DIGI

Jak se dostat do Galerie čtenářů v tištěném časopisu DIGI?

Stačí, abyste poslali své snímky s krátkou popiskou zahrnující:
jméno autora fotografie, název fotografie, fotoaparát, objektiv, clonu, čas, ohnisko, případně použité filtry na adresu: digiskola@cpress.cz. Do předmětu zprávy prosím uveďte "Galerie čtenářů".
Redakce vybere ty nejlepší snímky, které v některém z následujících čísel časopisu uveřejní, a za odměnu autorům pošle výtisk DIGI. 

 

Další článek
celkem 5 komentářů

Nejnovější komentáře

Re: Ořezané fotky? Jan Šimek 5. 11. 2004, 10:39
Re: Ořezané fotky? CGC 3. 11. 2004, 14:04
Ořezané fotky? tark 2. 11. 2004, 17:17
Rozlišení fotografií Jan Šimek 2. 11. 2004, 08:18
Jaké min.rozměry a dpi fotek ? honza 1. 11. 2004, 09:28

Další podobné články

Láska k panorámatu – na krku s Horizonem

Láska k panorámatu – na krku s Horizonem

V digitálním věku není skládání panorámat nijak náročné, když dodržíte určité postupy při snímání jednotlivých fotografií. Existují však přístroje, které počítačově zpracovaným panorámatům předcházely...

Stáhněte si zdarma časopis DIGIfoto

Stáhněte si zdarma časopis DIGIfoto

Vychází nové DIGIfoto 12/2011

Vychází nové DIGIfoto 12/2011

Fotografie, rozhovory, návody a recenze fototechniky na 132 stranách. Prosincové vydání časopisu DIGIfoto právě v prodeji.

Vychází nové DIGIfoto 11/2011

Vychází nové DIGIfoto 11/2011

Fotografie, rozhovory, návody a recenze fototechniky na 132 stranách. Nové vydání časopisu DIGIfoto právě v prodeji.

Vychází nové DIGIfoto 10/2011

Vychází nové DIGIfoto 10/2011

Fotografie, rozhovory, návody a recenze fototechniky opět na 132 stranách. Říjnové vydání časopisu DIGIfoto právě v prodeji.

Vychází nové DIGIfoto 9/2011

Vychází nové DIGIfoto 9/2011

Fotografie, rozhovory, návody a recenze fototechniky opět na 132 stranách. Zářijové vydání časopisu DIGIfoto právě v prodeji.

Vše, co potřebujete vědět o časopisu DIGIfoto na iPadu

Vše, co potřebujete vědět o časopisu DIGIfoto na iPadu

Pokud vás dosud míjela informace o tom, že existuje edice časopisu DIGIfoto pro iPad, máme pro vás článek, který všechno objasní. Pak už zbývá jediné – začít stahovat.

Vychází nové DIGIfoto 7-8/2011

Vychází nové DIGIfoto 7-8/2011

Fotografie, rozhovory, návody a recenze fototechniky na 132 stranách. Prázdninové vydání časopisu DIGIfoto právě v prodeji.