DIGIarena.e15.cz

Nová barevná inkoustová tiskárna od HP

Nové inkoustové zařízení Deskjet 6620 nejen pro tisk dokumentů, ale také fotografií, uvádí v dubnu na prodejní trh společnost Hewlett Packard. Tiskárna disponuje rozhraním Ethernet, primárně je určena pro síťový tisk v prostředí s až pěti počítači.

Oficiální zpráva uvádí, by tiskárna měla být velmi rychlá - je schopna tisku až třiceti černobílých stran za minutu a dvaceti barevných stran.

Klepněte pro větší obrázek

Tiskárna se zabudovaným čidlem médií umí poznat typ vloženého papíru, přičemž sama nastaví kvalitu tisku. Je vybavena dvouúrovňovým indikátorem stavu barvy. Volitelnou výbavou je např. zásobník papírů na 250 listů nebo modul pro automatický oboustranný tisk.

Zařízení je vybaveno protokolem PictBridge, fotografie lze tedy tisknout bez připojení k počítači. Pro tisk barevných snímků je možné kombinovat tříbarevnou inkoustovou kazetu s fotografickou, pro černobílé lze využít šedou inkoustovou kazetu se světle šedým, tmavě šedým a černým inkoustem.

Doporučená cena tiskárny je 4 990 Kč.

 

 

Další článek
celkem 5 komentářů

Nejnovější komentáře

PIXMA vede Pete 14. 4. 2005, 15:30
Re: Novy model? homek 13. 4. 2005, 17:14
Novy model? _px_ 13. 4. 2005, 13:49
Re: Společná barvená kazeta .... franta 13. 4. 2005, 10:53
Společná barvená kazeta ? MarBen 13. 4. 2005, 08:57

Další podobné články

V pevném těle slabý duch: HP R837 (test)

V pevném těle slabý duch: HP R837 (test)

Sedm mega v kovovém plášti doplněno o velký displej, to je Photosmart R837. Jak fotí novinka letošního roku?

Stříbrná placatka HP R837 (první foto)

Stříbrná placatka HP R837 (první foto)

Poslední řada digitálů HP byla představena začátkem letošního roku. První dojmy z modelu Photosmart R837 na vás čekají dnes.

První desítka z PMA

První desítka z PMA

V druhé polovině týdne začal v Las Vegas jeden z nejvýznamnějších fotoveletrhů – PMA. Pojďme se tedy podívat na první várku nových digitálů, které byly doposud představeny.

Zač je toho deset mega: HP Photosmart R967 (test)

Zač je toho deset mega: HP Photosmart R967 (test)

Jedním z nejnovějších fotografických přírůstků do stáje Hewlett Packard, je model Photosmart R967 s rozlišením 10 megapixelů, jenž má co říci i zkušenějším.

Kouzla a efekty aneb HP Photosmart R967 (první foto)

Kouzla a efekty aneb HP Photosmart R967 (první foto)

Není tajemstvím, že digitály „nefotografické“ firmy HP doposud v obrazové kvalitě nepatřily na výsluní. S uvedením desetimegapixelového Photosmartu R967 se však situace mění, fotoaparát možná ještě zaskočí konkurenci.

Multifunkce pro tisk fotografií od HP

Multifunkce pro tisk fotografií od HP

Nový Firmware pro HP R707 eliminuje riziko požáru

Nový Firmware pro HP R707 eliminuje riziko požáru

První týden roku 2006 -  HP útočí sedmi novinkami

První týden roku 2006 - HP útočí sedmi novinkami

Končí nám první týden po Novém roce. Přestože někteří se teprve vraceli z dovolených a začínají doma upravovat fotografie ze Silvestrovských párty a lyžovaček, ve světě digitální fotografie se už jede naplno. V Las Vegas začal veletrh spotřební elektroniky CES a jednotliví výrobci se můžou přetrhnout aby měli "něco víc" než konkurence.