DIGIarena.e15.cz

Prestigio vyhlašuje Mezinárodní fotografickou soutěž 2009

Prestigio vyhlašuje Mezinárodní fotografickou soutěž 2009

Společnost Prestigio oznámila návrat své Mezinárodní fotografické soutěže, která se koná od 15. září do 30. listopadu 2009. Určena je amatérským i profesionálním fotografům, bez ohledu na jejich věk či zkušenosti. Jediným předpokladem je znázornění jedné ze základních hodnot značky Prestigio: elegance, výkon a inspirace.

Od roku 2004 se již stalo tradicí, že Prestigio každoročně pořádá několik uměleckých soutěží zaměřených na podporu značky a umělců z celého světa. Poslední Mezinárodní fotografická soutěž Prestigia zaznamenala více než 500 přihlášek od soutěžících z 35 zemí. 

Od 15. září do 30. listopadu 2009 mohou amatéři i profesionálové zasílat fotografie jakéhokoliv žánru a podělit se tak o svou práci s celým světem. Soutěž má jen velmi málo pravidel, každá fotografie musí především znázorňovat a vyjadřovat jeden z následujících konceptů: elegance, výkon a/nebo inspirace.

Každý z těchto pojmů je široký a může být vyjádřen několika způsoby. Autoři fotografií tak mají dostatek volnosti pro své vyjádření:

  • Jak byste definovali „eleganci“?
  • Co je největším nebo nejsubtilnějším znázorněním „výkonu“?
  • Jak může být „inspirace“ zachycena na fotografii?

Všechny fotografie ohodnotí porota složená z profesionálů a nejkreativnější dílo obdrží hlavní cenu Prestigio Grand Prix a 1000 USD v hotovosti. Tým společnosti Prestigio také vybere nejlepší fotografii v každé kategorii, jejíž autor obdrží 300 USD v hotovosti a vybraný produkt společnosti Prestigio. Návštěvníci internetových stránek Prestigio budou moci také hlasovat, přičemž vítěz ceny „Public´s Choice“ dostane skvělý produkt z portfolia společnosti.

Klepněte pro větší obrázek

Další článek
celkem 1 komentář

Nejnovější komentáře

Odkaz na soutez na oficialni stranky Jaroslav Moravec 7. 9. 2009, 19:12