DIGIarena.e15.cz

Soutěž: Fotografujte Brno

Brněnské kulturní centrum vyhlásilo již loni na podzim fotografickou soutěž BRNO VAŠIMA OČIMA s tématem krás i „nekrás“ Brna. Uzávěrka byla pro velký zájem prodloužena až do 31. března, a tak máte stále příležitost zapojit se.

Soutěž, která má představit Brno tak, jak ho vidí jeho obyvatelé i návštěvníci, má dvě kategorie – Život v Brně a Brno dříve a dnes. Ve druhé kategorii je úkolem posunout záběry z historických fotografií v čase, totiž vyfotit identický záběr v dnešní podobě.

Soutěžní příspěvky zhodnotí odborná porota vedená známým brněnským fotografem Jefem Kratochvílem. Chystá se i cena diváků – všechny soutěžní snímky budou vystaveny v internetové galerii, kde o nich bude hlasovat široká veřejnost. Vítězové jednotlivých kategorií i držitel divácké ceny získají hodnotné odměny. Odborným mediálním partnerem soutěže je časopis DIGIfoto.

Přijímají se inscenované i reportážní, černobílé i barevné snímky ve formátech 13 × 18 až 20 × 30 cm. Podrobná pravidla najdete na webové adrese http://www.kultura-brno.cz/fotosoutez.php. Tam si můžete prohlédnout i soutěžní fotografie svých konkurentů.

Další článek
Přidejte svůj názor k tomuto článku