DIGIarena.e15.cz

Vychází nové DIGIfoto 1/2011

První vydání časopisu v roce 2011 najdete na stáncích právě teď a s ním i 132 stran skvělého fotografického čtení.
Vychází nové DIGIfoto 1/2011

Hlavním tématem čísla je poprvé v historii DIGIfota autoportrét. Jako obvykle vám představíme tvorbu tří autorů s odlišným pohledem na zvolený žánr – těšit se můžete na snímky Kristýny Erbenové, Zdeňka Lhotáka a polského fotografa Pawla Bajewa.

Velký rozhovor jsme tentokrát věnovali Evženu Sobkovi, který je rovněž autorem titulní fotografie. V kulturním přehledu nechybí řada postřehů ze světa fotografického umění, včetně obvyklého přehledu výstav u nás i v zahraničí, detailně jsme se v reportáži Vladimíra Birguse zaměřili na nedávno uplynulý Pařížský Měsíc fotografie.

V redakci se opět vystřídala celá řada technických novinek. Přinášíme vám tak mimo jiné megarecenzi D-SLR Olympus E-5, Panasonic Lumix DMC-GF2 a pustili jsme se i do srovnání dvou ultrasvětelných objektivů AF-S Nikkor 85 mm F1,4 G a Sigma 85 mm F1,4 EX HSM DG. Ve fotoškolové části nechybí celá řada postupů pro úpravy fotografií a v aktuálním čísle rovněž najdete přehledný rejstřík uplynulého ročníku DIGIfota.

Velký prostor tradičně věnujeme vašim snímkům – v Galerii DIGIfota a v Tipech odborníků od nás nejlepší autoři získávají celoroční předplatné časopisu DIGIfoto.

Prolistujte si DIGIfoto 11/2011

 

 

 

Pokud jste si DIGIfoto dosud nepředplatili a chcete to změnit, najdete vše potřebné k objednávce, včetně informací o dalších výhodách, na této stránce.

Další článek
celkem 1 komentář

Nejnovější komentáře

Výborný rozhovor s panem Evženem Sobkem!!! Zdeněk 20. 1. 2011, 21:42

Další podobné články

Láska k panorámatu – na krku s Horizonem

Láska k panorámatu – na krku s Horizonem

V digitálním věku není skládání panorámat nijak náročné, když dodržíte určité postupy při snímání jednotlivých fotografií. Existují však přístroje, které počítačově zpracovaným panorámatům předcházely...

Stáhněte si zdarma časopis DIGIfoto

Stáhněte si zdarma časopis DIGIfoto

Vychází nové DIGIfoto 12/2011

Vychází nové DIGIfoto 12/2011

Fotografie, rozhovory, návody a recenze fototechniky na 132 stranách. Prosincové vydání časopisu DIGIfoto právě v prodeji.

Vychází nové DIGIfoto 11/2011

Vychází nové DIGIfoto 11/2011

Fotografie, rozhovory, návody a recenze fototechniky na 132 stranách. Nové vydání časopisu DIGIfoto právě v prodeji.

Vychází nové DIGIfoto 10/2011

Vychází nové DIGIfoto 10/2011

Fotografie, rozhovory, návody a recenze fototechniky opět na 132 stranách. Říjnové vydání časopisu DIGIfoto právě v prodeji.

Vychází nové DIGIfoto 9/2011

Vychází nové DIGIfoto 9/2011

Fotografie, rozhovory, návody a recenze fototechniky opět na 132 stranách. Zářijové vydání časopisu DIGIfoto právě v prodeji.

Vše, co potřebujete vědět o časopisu DIGIfoto na iPadu

Vše, co potřebujete vědět o časopisu DIGIfoto na iPadu

Pokud vás dosud míjela informace o tom, že existuje edice časopisu DIGIfoto pro iPad, máme pro vás článek, který všechno objasní. Pak už zbývá jediné – začít stahovat.

Vychází nové DIGIfoto 7-8/2011

Vychází nové DIGIfoto 7-8/2011

Fotografie, rozhovory, návody a recenze fototechniky na 132 stranách. Prázdninové vydání časopisu DIGIfoto právě v prodeji.