Výrobky značky JOBY mají nového výhradního dovozce a distributora

9. července 2012
Výrobky značky JOBY mají nového výhradního dovozce a distributora

Olympus Czech Group s.r.o., člen koncernu se od 1. července 2012 stává výhradním dovozcem a distributorem výrobků JOBY pro Českou republiku a Slovensko. Americká společnost JOBY ze San Francisca je výrobcem příslušenství pro digitální fotoaparáty, videokamery a další digitální zařízení (jako např. mobilní telefony a tablety).Patentovaná technologie speciální flexibilní kloubové konstrukce nohy stativu se stala základem celosvětové expanze především v oblasti tří produktových řad:

GorillaPod - stativy pro fotoaparáty a videokamery, GorillaMobile- stativy a držáky pro mobilní telefony,

GorillaTorch- originální příruční LED svítilny.

“Produktová řada GorillaPod je základním a nejdůležitějším segmentem produktového portfolia JOBY.Zákazníkům nabízíme ucelenou produktovou řadu stativů pro všechny typy a velikosti fotoaparátů. Stativy GorillaPod Original a Micro pro kompaktní fotoaparáty, stativy GorillaPod Hybrid pro ultrazoomy a kompaktní systémové fotoaparáty, stativy GorillaPod SLR Zoom s nosností 3kg pro zrcadlovky a stativy GorillaPod Focus s nosností až 5kg pro profesionální zrcadlovkové systémy s přídavnými bateriovými gripy nebo videokamery”, uvedl Martin Bořil, produktový manažer společnosti Olympus Czech Group.

Značku JOBY na konci roku 2011 převzala společnost Daymen Group, která je vlastníkem celosvětově uznávaných značek Lowepro™ aAcme Made™.

“Jsme nadšeni dohodou se společností Olympus Czech Group a rozšířením dlouholeté a mimořádně úspěšné spolupráce v oblasti distribuce značek Lowepro™ a Acme Made™. Olympus Czech Group je pro nás zárukou kvalitní reprezentace a profesionální podpory značek JOBY GorillaPod™, GorillaMobile™ a GorillaTorch™na českém a slovenském trhu” uvedl, Sandro Fulgheri, Vice President a ředitel mezinárodního obchodu společnosti Daymen.

"Jsme opravdu velmi potěšeni pověřením distribuce JOBY.Rozhodnutí vnímáme také jako uznání naší dlouholeté práce pro společnost Daymen, resp. Lowepro.Produkty JOBY jsou mimořádně atraktivní, logicky doplňují naše stávající produktové portfolio. Našim obchodním partnerům přinášíme další přidanou hodnotu a koncovým zákazníkům radost z fotografování”, uvedl Pavel Štorek, vedoucí divize spotřebního zboží společnosti Olympus Czech Group.

Témata článku: Tiskové zprávy

Určitě si přečtěte

Co prohlásili slavní fotografové o svém řemesle

Co prohlásili slavní fotografové o svém řemesle

Podívejte se s námi na citáty slavných fotografů, které vám mohou pomoci nalézt cestu k lepším fotografiím. Většinou v sobě totiž obsahují i skrytá doporučení, jak k fotografování přistupovat.

Lenka Dostálová

Oskar Schindler: Od filmu k realitě (reportáž)

Oskar Schindler: Od filmu k realitě (reportáž)

Schindlerův seznam. Film s neobyčejně poutavým příběhem i zpracováním, oceněný mnoha Oskary. Jeho děj, obzvláště konec, mě natolik zaujal, že jsem se rozhodla vydat se po stopách Oskara Schindlera a jeho fabriky.

Zuzana Součková

12 nejlepších objektivů, které určitě chcete najít pod stromečkem

12 nejlepších objektivů, které určitě chcete najít pod stromečkem

Objektiv je nedílnou součástí každého fotoaparátu a u některých je možné jej vyměnit. To je obrovská výhoda při kreativní fotografické tvorbě. Jaké sklo by se mohlo objevit pod vánočním stromečkem nadšeného fotografa?

42 Petr Březina

Panasonic Lumix G90 – odolné tělo, 4K video a V-log pro filmaře

Panasonic Lumix G90 – odolné tělo, 4K video a V-log pro filmaře

Panasonic dnes představil novou bezzrcadlovku Lumix G90, která je nástupcem více než dva roky starého modelu G80. Vedle nového snímače s vyšším rozlišením nabídne i další inovace.

98 Petr Březina

Kouzla ve Photoshopu: Jak změnit barvu... třeba u plavek

Kouzla ve Photoshopu: Jak změnit barvu... třeba u plavek

Nebudeme chodit kolem horké kaše – někdy prostě může nastat situace, kdy potřebujete ve fotografii změnit barvu části obrazu. Ukážeme vám, jak na to a přidáme tip pro grafické fajnšmekry.

14 Jan Homola

Nikon Coolpix P1000 – fotoaparát nebo dalekohled?

Nikon Coolpix P1000 – fotoaparát nebo dalekohled?

Aktuální novinka z dílny Nikonu je nástupcem modelu P900 a pyšní se přímo obřím rozsahem optického zoomu. Že bychom stáli opět na pokraji války, jejímž motem bude kdo z nás má větší objektiv?

25 Petr Březina