DIGIarena.e15.cz

www.tiskovenaklady.cz aneb vyhovuje vám vaše tiskárna?

Seznam kapitol
Jestliže se rozhodujete pro koupi nové tiskárny, mohli byste si nechat poradit na internetové stránce www.tiskovenaklady.cz, jejíž doménu provozuje firma Canon. Dozvíte se, které parametry jsou pro volbu tiskárny nejpodstatnější, seznámíte se s technologiemi tisku a také s typy tiskáren. Součástí stránky je kalkulačka, která vám spočítá náklady na tisk.
www.tiskovenaklady.cz aneb vyhovuje vám vaše tiskárna?

Pokud nemáte v tiskárnách jasno, může vám trochu pomoci stránka www.tiskovenaklady.cz. Jednou z položek jsou na stránce odpovědi na nejčastější otázky týkající se tisku. Odpoví vám ale opravdu jen na prazákladní problematiku. Naleznete zde praktické otázky typu: Mohu ve své tiskárně používat inkoustové náplně od jiných výrobců? nebo Jaké je maximální zatížení mé tiskárny?, ale i odbornější, například Jak vytisknout soubor .prn z příkazového řádku v prostředí Windows 2000 nebo Windows XP? Správce webu uvádí, že pro další otázky týkající se tisku slouží adresa info@tiskovenaklady.cz, otázkou zůstává, zda se dočkáte rychlé odpovědi.

Na této stránce získáte přehled o jednotlivých typech tiskáren a o technologiích tisku - o inkoustové, laserové, termosublimační a jehličkové technologii. Z jednotlivých zařízení se podrobněji dočtete nejen o tiskárnách, ale také o faxech, kopírkách a prostor je věnován i multifunkčním zařízením. Nechybí ani hlavní údaje o spotřebních materiálech, tedy o cartridgích a papírech. My se však budeme v tomto článku věnovat předně tiskárnám.

Klepněte pro větší obrázek
Náhled na stránku Produkty


Jestliže si v přehledu jakéhokoli produktu kliknete na "více o produktech", vždy vás link převede na webovou stránku firmy Canon a její výrobky.

Klepněte pro větší obrázek
Stránka s přehledem možných typů tiskáren


 

Další kapitola
Seznam kapitol


celkem 22 komentářů

Nejnovější komentáře

Nikde nejsou tiskové náklady na plotry??? Adéla 25. 4. 2006, 11:21
Re: jak jsou presne .... paa 6. 9. 2004, 09:50
2880 dpi ??? netw0r 3. 9. 2004, 21:31
Re: jak jsou presne .... Pavel 31. 8. 2004, 10:05
Re: chci koupit, ale mám .... jir 30. 8. 2004, 19:01